3. kup Turopolja

U OŠ Novo Čiće u Velikoj Gorici u subotu 19. listopada održan je u organizaciji Judo kluba "Kokica" 3. međunarodni judo turnir "Kup Turopolja" na kojem je nastupilo 364 natjecatelja iz 31 kluba iz Hrvatske, Slovenije, Rumunjske i Ukrajine.

Naš klub nastupio je s uzrastima U10, U12 i U14, a ostvareni su ovi rezultati:

U uzrastu U10 Jana Pšeničnjak je osvojila zlatnu medalju, Juraj Berečki srebrnu, a Martina Runtas i Noa Veličan su osvojili 5. mjesta.

U uzrastu U12 Anja Doljanin i Fredi Pavlović su se popeli na najvišu stepenicu pobjedničkog postolja, Jakov Župančić je osvojio srebro, a Marko Ćurić i Andrija Paripović bronce. Plasmane su još zabilježili jakov Ćurić i Sonja Kalinić sa 7. mjestima.

U uzrastu U14 Nika Slaček je osvojila zlato, Patrik Župančić srebro, a Petra Turk i Rocco Cekuš bronce. Ovog puta tik do pobjedničkog postolja ostala je Lena Petrinić.