Labinska republika 2020.

Ovog su vikenda natjecatelji Judo kluba „Profectus Samobor“ nastupili na tradicionalnom međunarodnom turniru „Labinska republika“ u organizaciji Judo kluba Ippon Labin. Natjecanje je okupilo 462 natjecatelja iz 35 klubova iz Hrvatske, Slovenije, Bosne i Hercegovine i Slovačke.

Nastupili smo s uzrastima do 14 i do 16 godina, a osvojeno je 6 medalja.

U uzrastu dječaka i djevojčica do 14 godina Nika Slaček je u kategoriji do 57 kilograma osvojila zlatnu medalju, a Lena Petrinić u kategoriji do 52 kilograma srebrnu. Kod dječaka u tom uzrastu Jakov Župančić je u kategoriji do 46 kilograma osvojio srebro, a Teo Bošković u kategoriji do 34 kilograma broncu.

U uzrastu mlađih kadeta do 16 godina Nikola Škalec je osvojio srebrnu medalju u kategoriji do 60 kilograma, a Petra Turk brončanu u kategoriji do 44 kilograma.