"Željko Higl" - Vinkovci 2014.

U subotu 25. listopada u Vinkovcima u organizaciji istoimenog judo kluba održan je tradicionalni međunarodni judo turnir na kojem je nastupilo 263 natjecatelja iz 22 kluba iz Bosne i Hercegovine i Hrvatske.

Na turniru je nastupalo i 11 natjecatelja Judo kluba „Profectus Samobor“ u uzrastima od mlađih kadeta do juniora.

U uzrastu mlađih kadeta i mlađih kadetkinja zlatne medalje su osvojili Marija Lindić, Mia Prelec, Lucija Šinkovec i Marcel Škalec. Bronce su osvojili Laura Sunara i Borna Ivošević, a Luka Tot je ovog puta ostao na korak do pobjedničkog postolja.

U uzrastu kadeta i kadetkinja Lorena Štengl, Helena Vuković i Dominik Jurković osvojili su zlatne medalje.

Dominik Jurković je nastupio i u uzrastu juniora i u tom uzrastu s tri pobjede došao do zlatne medalje, a Josip Radojević je natjecanje završio kao 5.

Nakon natjecanja članovi kluba su se uputili u Vukovar i predvečerje iskoristili za kratko razgledavanje Grada Heroja.